Kdo jsme a co děláme

Jsme společnost Z-type Innovation a naší misí je zpřístupňovat moderní technologie, inovace a postupy , které jsou zavedené ve velkých korporátních prostředích, menším a středním společnostem. Díky open source jsme schopni poskytovat výkonná a ověřená řešení s minimem nákladů .

Společnost začala v roce 2008 jako e-shop s elektronikou a IT komponenty, ale jak ubíhal čas, začali jsme přetékat zkušenostmi a vnitřní hlásek nám říkal, že je čas se podělit, že máme povinnost nenechat si tyto zkušenosti pro sebe.

Byl to pro nás tehdy velký krok do neznáma. Byli jsme si jistí kvalitou produktu, ale přesto jsme měli trochu strach. „Dokážeme projekt v praxi realizovat stejně dobře jako v našich vizích?“ ptali jsme se sami sebe. V té době nám hodně pomáhalo řídit se slovy, která při svém projevu v roce 1962 řekl J. F. Kennedy. „Chceme letět na Měsíc a dokázat ještě více. Ne proto, že je to snadné, ale právě proto, že je to obtížné.“ Doletěli jsme na měsíc a už jsme si jistí, že dokážeme naše vize realizovat.

A tak jsme tady teď připravení zbavit Vás starostí s IT, abyste se mohli naplno věnovat tomu, co Vás zajímá a baví, tomu, proč jste začali podnikat. Pro nás jsou touto vášní technologie, aby to pro Vás mohlo být úplně cokoliv.

Lidskost

a férovost. Nejsme roboti, přestože podle náplně naší práce by se to mohlo zdát.

Kvalita

nad kvantitou, protože pořádné jídlo nasytí lépe než stovka malých bonbonů.

Inovace

jsou naší hybnou silou. S námi porostete, Váš úspěch je naše radost.

Naše tváře

Juraj Martini

Jmenuji se Juraj a jsem majitelem společnosti, mám-li ale opravdu popsat, co dělám, řeknu spíše, že jsem manažer, technik a konzultant. Vždy mě totiž najdete stát nohama pevně na zemi nadšeně zapojeného do pracovního procesu – komunikuji se zákazníky, realizuji zakázky, ale také řídím firmu, starám se o rozvoj a vizi společnosti. Nejlepším zrcadlem je pro mě spokojený zákazník.

IT je mým velkým koníčkem a vášní. Díky tomu, že jsem našel svou cestu, jsem v sobě objevil rovněž obrovskou odvahu. A právě v podnikání vidím možnost dělat odvážné věci, přicházet s novými nápady, inovovat a hlavně pomáhat. Samozřejmě to není vždy jednoduché, ale znáte to… Když člověk dělá, co miluje, vyřeší téměř každý problém.

Jiří Čermák

Jmenuji se Jiří a jsem spolumajitelem společnosti, konzultantem a technikem. To v praxi vypadá tak, že řeším hlavně návrhy a implementaci řešení. A to je dobře, protože jestli mě něco opravdu nabíjí, je to zpětná vazba od klientů. Dozvědět se, že náš projekt zákazníkovi perfektně funguje a přináší mu hodnotu, nikdy neomrzí, je to čirá radost.  

Jak je asi patrné, jsem nyní maximálně spokojený. Celý život jsem se řídil radou: „Pokud neuspěješ napoprvé, zkus to ještě jednou, pokud to ani potom nefunguje, zkus něco jiného.“ A víte co? Jsem za to rád, protože díky tomu jsem nyní v Z-type Innovation, kde dělám věci, které mají smysl. 

Naše portfolio

Věnujeme se třem komplexním činnostem, abychom byli schopni splnit všechny Vaše požadavky a přání.
Prozkoumejte, co umíme, kontaktujte nás, budeme Vaše IT pravá ruka.

platform one

Platform ONE je unikátní řešení založené na open source, které dokáže pokrýt veškerou IT infrastrukturu – a to v rámci jedné platformy. Kompletní balíček, ve kterém nic nechybí, je vhodný pro společnosti, které hledají komplexní IT řešení, které je efektivní, jednoduché a legální i bez licencí.

implementace open source

Vy chcete využít open source služby na maximum – my víme jak na to! Pomůžeme Vám automatizovat rutinní procesy, zajistíme kompletní monitoring, zabezpečíme Vaši počítačovou síť. Ano, tohle všechno open source umí, nahradí komerční produkty bez ztráty květinky.

komplexní it služby

Říkáme tomu sejmutí břemene, protože z Vás najednou opadnou veškeré starosti o IT a budete se moci absolutně soustředit pouze na předmět Vašeho podnikání. Máme zkušenosti a jsme schopni zajistit outsourcing Vašich IT systémů. Můžeme také pomoci s vývojem nových funkcionalit a uživatelských aplikací.

A další open source technologie

reagujeme

okamžitě.


vytváříme

přehledné nabídky.


komunikujeme

transparentně.


hodnotíme

vývoj.


OpenVPN je registrovaná značka společnosti OpenVPN inc., KALI LINUX ™ je registrovaná značka společnosti Offensive Security , PROXMOX is je registrovaná značka společnosti Proxmox Server Solutions Gmbh., pfSense® and pfSense Certified® je registrovaná značka společnosti Electric Sheep Fencing, LLC, Zabbix je registrovaná značka společnosti Zabbix LLC, Red Hat® Ansible® je registrovaná značka společnosti Red Hat, Inc, Greenbone je registrovaná značka společnosti Greenbone Networks Gmb, FreeIPA je registrovaná značka společnosti Red Hat, Inc , MySQL je registrovaná značka společnosti Oracle Corporation, PostgreSQL je registrovaná značka společnosti PostgreSQL Community Association of Canada, Docker je registrovaná značka společnosti Docker, Inc, Ubuntu je registrovaná značka společnosti Canonical Limited